ALBERTU JOVANOVIĆU

Banje s obitelji
Posljednji pozdrav dragom prijatelju

BAKIJU

Obitelji izražavamo iskrenu sućut. Švabica, Jadrić, Jakovac, Đuka, Mlađo, Darijo i Sičić Počivao u miru Božjem.

ALBERTU

od Rozarije i Joze Stipica s obitelji. Počivao u miru Božjem.
Posljednji pozdrav dragom našem

BAKIJU

Šime Marić s obitelji Počivao u miru Božjem.
Posljednji pozdrav dragom bratu

ANĐELKO LUKIĆ

U tišini vječnog mira neka te prate naše misli, ljubav i molitve. Tvoja sestra Mila s obitelji. Počivao u miru Božjem.
Dragi

ANĐELKO (ĐEMO) LUKIĆ

Neka te Gospodin čuva u svom zagrljaju, a mi ćemo u našim srcima. Sestra Lucija s obitelji
Posljednji pozdrav

BOŽICA MATIJAŠ

Dragoj babi Božici, anđeli te čuvali. Tvoja unuka Anita Rosandić s obitelji

DAMIRU ZULIMU

Njegovi prijatelji: Goran, Braco, Darko, Gale, Gire, Velimir, Koki, Simo, Bili, Joke i Lola Počivao u miru.

DANICA ĐIVOJE

Draga teta Danice, hvala za neizmjernu brižnost i toplinu. Zauvjek ćemo te se sjećati s ljubavlju i poštovanjem. Tvoji Sandra, Sven, Jonas, Alisa i Luka Počivala u miru Božjem.
Posljednje zbogom dragoj sestri

DANICI ĐIVOJE

Tvoja dobrota i ljubav ostavili su tragove koji se ne brišu. U našim srcima ostat ćeš zauvijek voljena i nikad zaboravljena. Hvala ti na svemu. Voli te sestra Nada i svak dr. Arnd Besten.
Posljednji pozdrav dragoj majci, svekrvi, baki i prabaki

MARIJA BEŠIĆ

Sin Ivan s obitelji Počivala u miru Božjem.
Posljednji pozdrav voljenoj majci, baki i prabaki

MARIJI BEŠIĆ

Hvala ti za svaku toplu riječ, pažnju i ljubav koju si nesebično pružala. Tvoji Mirjana, Ante, Josipa i mali Šime. Počivala u miru Božjem.
Posljednji pozdrav

MARIU PULJIZU

Zaposlenici, članovi i korisnici Udruge HELP

MILENKO TOLJ

Obitelji iskrena sućut. Mare i Joke Počivao u miru Božjem.
Iskrena sućut dragoj Kati povodom smrti voljene majke

NEDE KARMELIĆ

Nevena i Lea Počivala u miru Božjem.
Posljednji pozdrav dragoj sestri i zaovi

RUŽI BOBAN

Hvala ti za svu ljubav i dobrotu. Brat Zdravko i nevjesta Lucija Počivala u miru Božjem!
Našoj dragoj teti

RUŽI BOBAN

posljednji pozdrav. Uvijek ostaješ u našem sjećanju. Anita i Joško sa obiteljima
Najdraži brajo

STIPE POLJAK

Tvoj lik i dobrota ostat će zauvijek u našim sjećanjima. Tvoj brat Ivan, nevjesta Anđelka i tvoji Iva i Roko Počivao u miru Božjem.
Voljenom bratu

STIPE POLJAK

Milion dana u toku dana pomislim na tebe anđele moj. Nikad neće zarasti rana suzni očiju. Gledam tvoj broj i čekam poruku od tebe brate moj. Bez pozdrava zašto mi ode, kako ću dalje kaži mi brate. Sestra Ana, Ivan i tvoj čunčo Nikola Anđele naš počivaj u miru Božjem.
Posljednji pozdrav dragom bratu

STIPE POLJAK

...svijeće ljubavi gorjet će samo za tebe, a molitvom na usnama živjet ćeš zauvijek s nama... Tvoj brat Mario, nevjesta Nikolina i tvoji nećaci Sara, Marko i Lara Počivaj u miru Božjem.

STIPE POLJAK

Od tete Marije, tetka Vinka, Andre, Anđele i Maje s obitelji. Počivao u miru Božjem.
Posljednje zbogom dragom

STIPE POLJAK

Nikola Ćukušić s obitelji Počivao u miru Božjem.
Duboko suosjećamo sa našim prijateljem Bokom povodom gubitka sina

STIPE POLJAK

Obitelji iskrena sućut. Prijatelji: Jure, Petar, Mario, Miki, Kima, Đevro, Branko, Ante, Gilić, Inko, Brale, Ježa, Petar, Dado, Davor, Daba, Stanko, Gazda, Jazo i Mirko Počivao u miru Božjem.
Posljednji pozdrav dragom rođaku

STIPE POLJAK

Rodica Tonka s obitelji Počivao u miru Božjem.

STIPE POLJAK

Uvijek ćeš biti u našim srcima i mislima. Tvoji: ujac Željko, ujna Ines, rođaci Tina i Tomislav i baka Elizabeta Počivao u miru Božjem anđele.
Zbogom naš anđele

STIPE POLJAK

S ljubavlju čuvat ćemo uspomenu na tebe. Tvoji: teta Vilma i rođaci Ivan i Marko Počivao u miru Božjem.
Voljeni sine

STIPE POLJAK

Danas je najtužniji dan jer našeg anđela više nema. U našem životu sunca više nema, sakrio ga oblak onog dana kad si otišao. S tobom je otišla sva radost i snaga, ostala je samo duša ranjena. Mama Ivana i tata Bože Anđele naš počivaj u miru.
Iskrena sućut našem Zoranu povodom smrti dragog oca

ZDRAVKO BARAC

VKK Vitalac